Kontakta oss

Rekomo Direkt, kan vi hjälpa till med något?

Våra fysiska butiker finns i Göteborg, Stockholm och Malmö. Det går alltid att komma förbi och provsitta något. Annars kan du ringa eller maila oss om det är något, vad som helst. Kontaktinfo hittar du här nedan:

Göteborg

Butik - Kontor - Lager

Adress

Flöjelbergsgatan 11-13 431 37 Mölndal 031-87 49 60 Karta

Öppettider

Måndag - Fredag kl. 8-17 (Vi stänger kl. 12:00 dagen före Julafton, Midsommarafton samt Långfredagen)

Postadress

Rekomo Göteborg AB Box 24148 400 22 Göteborg

Jonas Åström

VD

jonas.astrom@rekomo.se

Direkt: 031-313 42 73

Jesper Kempenaar

Key Account Manager

jesper.kempenaar@rekomo.se

Direkt: 031-313 42 74

Joakim Danielsson

Key Account Manager

joakim.danielsson@rekomo.se

Direkt: 031-313 42 78

Sofie Carlsson

Account Manager

sofie.carlsson@rekomo.se

Direkt: 031-313 42 71

Jennie Henderson

Innesäljare

jennie.henderson@rekomo.se

Direkt: 031-313 42 70

Ludvig Östman

Innesäljare

ludvig.ostman@rekomo.se

Direkt: 031-313 42 72

Sofie Gustafsson

Ekonomi

sofie.gustafsson@rekomo.se

Direkt: 031-313 42 80

Christian Sundberg

Webb

christian.sundberg@rekomo.se

Direkt: 031-313 42 77

Robin Björklund

Lageransvarig

robin.bjorklund@rekomo.se

Mobil: 072-376 16 13

Juan Carlos Loayza

Lager

carlos.loayza@rekomo.se

Mobil: 070-587 49 10

Victor Carlsson

Lager

victor.carlsson@rekomo.se

Mobil: 070-587 49 11

Nils Grenholm

Lager

nils.grenholm@rekomo.se

Mobil: 070-587 10 52

Mohammed Nasrollha

Montör

mohammed.nasrollha@rekomo.se

Mobil: 070-587 48 10

Freddy Collao

Montör

freddy.collao@rekomo.se

Mobil: 073-539 11 80

Max Ringström

Montör

max.ringstrom@rekomo.se

Mobil: 076-322 75 16

Emil Synneby

Inköp

emil.synneby@rekomo.se

Stockholm

Butik - Showroom

Adress

Archimedesvägen 1-3 168 65 Bromma 08-518 170 20 Karta

Öppettider

Måndag 8-17. (Vi stänger kl. 12:00 dagen före Julafton, Midsommarafton samt Långfredagen)

Postadress

Rekomo Stockholm AB Box 24148 400 22 Göteborg

Sebastian God

VD

sebastian.god@rekomo.se

Direkt: 08-518 170 22

Lisa Johansson

Key Account Manager

lisa.johansson@rekomo.se

Direkt: 08-518 170 23

Jonathan Cederholm

Key Account Manager

jonathan.cederholm@rekomo.se

Direkt: 08-518 170 28

Linnea Bodin

Account Manager

linnea.bodin@rekomo.se

Direkt: 08-518 170 27

Ellinor Kvist Ejstes

Innesäljare

ellinor.kvist@rekomo.se

Direkt: 08-518 170 29

Elinor Lindström

Mammaledig

elinor.lindstrom@rekomo.se

Direkt: 08-518 170 25

Joakim Bergensand

Webb

joakim.bergensand@rekomo.se

Direkt: 08-518 170 26

Felix Andersson

Lageransvarig

felix.andersson@rekomo.se

Direkt: 08-518 170 24

Tim Sundberg

Lager

tim.sundberg@rekomo.se

Mobil: 072-331 42 29

Johan Villa

Montör

johan.villa@rekomo.se

Mobil: 076-006 71 18

Hampus Theorin

Montör

hampus.theorin@rekomo.se

Mobil: 076-346 68 81

Joakim Hall

Montör

joakim.hall@rekomo.se

Mobil: 076-032 69 12

Max Steen Holm

Montör

max.holm@rekomo.se

Mobil: 076-853 81 67

Niklas Kylberg

niklas.kylberg@rekomo.se
Therese Kockum

Marknadsansvarig

therese.kockum@rekomo.se

Malmö

Butik - Kontor - Lager

Adress

Västkustvägen 21 211 24 Malmö 040-93 94 95 Karta

Öppettider

Måndag - fredag 8-17 (Vi stänger kl. 12:00 dagen före Julafton, Midsommarafton samt Långfredagen)

Postadress

Rekomo Malmö AB Box 24148 400 22 Göteborg

Marcus Sköld

VD

marcus.skold@rekomo.se

Direkt: 040-615 11 82

Magnus Grentzelius

Key Account Manager

magnus.grentzelius@rekomo.se

Direkt: 040-615 11 86

Markus Bergqvist

Account Manager

markus.bergqvist@rekomo.se

Direkt: 040-615 11 83

Rebecka Thörn

Innesäljare

rebecka.thorn@rekomo.se

Direkt: 040-615 11 81

Marcus Örvén

Account Manager

marcus.orven@rekomo.se

Direkt: 040-615 11 80

Fredrik Nooijens

Lageransvarig

fredrik.nooijens@rekomo.se

Direkt: 040-615 11 85

Andreas Fust

Montör

andreas.fust@rekomo.se

Mobil: 072-221 75 70

Ivan Mateos

Montör

ivan.mateos@rekomo.se

Mobil: 073-508 85 91