Hittar du inte vad du letar efter? Kontakta oss på 010-3333111. Våra lager är fulla med möbler!

Kontakta oss

Rekomo Direkt, kan vi hjälpa till med något?

Våra fysiska butiker finns i Göteborg, Stockholm och Malmö. Det går alltid att komma förbi och provsitta något. Annars kan du ringa eller maila oss om det är något, vad som helst. Kontaktinfo hittar du här nedan:

Göteborg

Butik - Kontor - Lager

Adress

Flöjelbergsgatan 11-13 431 37 Mölndal 031-87 49 60 Karta

Öppettider

8-17 måndag – fredag
(Vi stänger kl. 12:00 dagen före
Julafton, Midsommarafton samt Långfredagen)

Postadress

Rekomo Göteborg AB Box 24148 400 22 Göteborg

Martin Schölin

Innesäljare

martin.scholin@rekomo.se

Mobil: 073-539 11 80

Maria Pihl

Innesäljare

maria.pihl@rekomo.se

Direkt: 031-313 42 76

Fia Carlsson

Account Manager

fia.carlsson@rekomo.se

Direkt: 031-313 42 74

Ludvig Östman

Account Manager

ludvig.ostman@rekomo.se

Direkt: 031-313 42 72

Sofie Carlsson

Key Account Manager

sofie.carlsson@rekomo.se

Direkt: 031-313 42 71

Joakim Danielsson

Key Account Manager

joakim.danielsson@rekomo.se

Direkt: 031-313 42 78

Jonathan Cederholm

Försäljningsansvarig

jonathan.cederholm@rekomo.se

Direkt: 031-313 92 22

Jonas Åström

VD

jonas.astrom@rekomo.se

Direkt: 031-313 42 73

Sofie Gustafsson

Ekonomi

sofie.gustafsson@rekomo.se
Hans Sköld

Tapetsör

hans.skold@rekomo.se

Mobil: 076-309 17 68

Christian Sundberg

E-Commerce Manager

christian.sundberg@rekomo.se

Direkt: 031-313 42 77

Viktor Carlsson

Webbadministratör

viktor.carlsson@rekomo.se

Mobil: 070-587 49 11

Robin Björklund

Lagerchef

robin.bjorklund@rekomo.se

Direkt: 031-313 42 75

Nils Grenholm

Stf. Lagerchef

nils.grenholm@rekomo.se

Mobil: 070-587 10 52

Juan Carlos Loayza

Lager

carlos.loayza@rekomo.se

Mobil: 070-587 49 10

Lucas Eriksson

Lager

lucas.eriksson@rekomo.se

Mobil: 076-306 35 93

Mohammed Nasrollha

Montör

mohammed.nasrollha@rekomo.se

Mobil: 070-587 48 10

Max Ringström

Montör

max.ringstrom@rekomo.se

Mobil: 076-322 75 16

Pontus Eriksson

Montör

pontus.eriksson@rekomo.se

Mobil: 073-404 37 07

Emil Synneby

Inköp

emil.synneby@rekomo.se
Jennie Henderson

Föräldraledig

Freddy Collao

Föräldraledig

Stockholm

Butik - Kontor - Lager

Adress

Lyftkransvägen 7B 142 50 Skogås 08-518 170 20 Karta

Öppettider

8-17 måndag – fredag
(Vi stänger kl. 12:00 dagen före
Julafton, Midsommarafton samt Långfredagen)

Postadress

Rekomo Stockholm AB Box 24148 400 22 Göteborg

Hampus Theorin

Innesäljare

hampus.theorin@rekomo.se

Direkt: 08-518 170 28

Mathilda Lindblom

Account Manager

mathilda.lindblom@rekomo.se

Direkt: 08-515 103 71

Per Watz

Key Account Manager

per.watz@rekomo.se

Direkt: 076-853 81 67

Lisa Johansson

Försäljningsansvarig

lisa.johansson@rekomo.se

Direkt: 08-518 170 23

Sebastian God

VD

sebastian.god@rekomo.se

Direkt: 08-518 170 22

Therese Kockum

Marknadsansvarig

therese.kockum@rekomo.se
Ellinor Kvist Ejstes

Webbadministratör

ellinor.kvist@rekomo.se

Direkt: 08-518 170 29

Felix Andersson

Lagerchef

felix.andersson@rekomo.se

Direkt: 08-518 170 24

Robin Gäverström

Montör

robin.gaverstrom@rekomo.se

Mobil: 073-509 29 47

Jimmie Bergfors

Lager

jimmie.bergfors@rekomo.se

Direkt: 08-518 170 26

Joakim Swärdhult

Lager

joakim.swardhult@rekomo.se
Niklas Kylberg

niklas.kylberg@rekomo.se
Linnea Bodin

Föräldraledig

Max Steen Holm

Tjänstledig

Johan Villa

Tjänstledig

Malmö

Butik - Kontor - Lager

Adress

Västkustvägen 21 211 24 Malmö 040-93 94 95 Karta

Öppettider

8-17 måndag – fredag
(Vi stänger kl. 12:00 dagen före
Julafton, Midsommarafton samt Långfredagen)

Postadress

Rekomo Malmö AB Box 24148 400 22 Göteborg

Emma Olsson

Innesäljare

emma.olsson@rekomo.se

Direkt: 040-615 11 80

Joakim Andersson

Account Manager

joakim.andersson@rekomo.se

Direkt: 040-615 11 83

Magnus Grentzelius

Key Account Manager

magnus.grentzelius@rekomo.se

Direkt: 040-615 11 86

Marcus Sköld

VD

marcus.skold@rekomo.se

Direkt: 040-615 11 82

Rebecka Thörn

Webbadministratör

rebecka.thorn@rekomo.se

Direkt: 040-615 11 81

Fredrik Nooijens

Lagerchef

fredrik.nooijens@rekomo.se

Direkt: 040-615 11 85

Ivan Mateos

Lager

ivan.mateos@rekomo.se

Mobil: 073-508 85 91

Isaac Acosta

Montör

isaac.acosta@rekomo.se

Mobil: 072-221 75 70

Jens Isaksson

Montör

jens.isaksson@rekomo.se

Mobil: 073-508 62 05