Hittar du inte vad du letar efter? Kontakta oss på 010-3333111. Våra lager är fulla med möbler!

Kontakta oss

Rekomo Direkt, kan vi hjälpa till med något?

Våra fysiska butiker finns i Göteborg, Stockholm och Malmö. Det går alltid att komma förbi och provsitta något. Annars kan du ringa eller maila oss om det är något, vad som helst. Kontaktinfo hittar du här nedan:

Göteborg

Butik - Kontor - Lager

Adress

Flöjelbergsgatan 11-13 431 37 Mölndal 031-87 49 60 Karta

Öppettider

08-17

Postadress

Rekomo Göteborg AB Box 24148 400 22 Göteborg

Ludvig Östman

Innesäljare

ludvig.ostman@rekomo.se

Direkt: 031-313 42 72

Maria Pihl

Innesäljare

maria.pihl@rekomo.se

Direkt: 031-313 42 76

Jennie Henderson

Innesäljare

jennie.henderson@rekomo.se

Direkt: 031-313 42 74

Sofie Carlsson

Account Manager

sofie.carlsson@rekomo.se

Direkt: 031-313 42 71

Joakim Pihl

Account Manager

joakim.pihl@rekomo.se

Direkt: 031-313 42 70

Joakim Danielsson

Key Account Manager

joakim.danielsson@rekomo.se

Direkt: 031-313 42 78

Jonathan Cederholm

Försäljningsansvarig

jonathan.cederholm@rekomo.se

Direkt: 031-313 92 22

Jonas Åström

VD

jonas.astrom@rekomo.se

Direkt: 031-313 42 73

Sofie Gustafsson

Ekonomi

sofie.gustafsson@rekomo.se

Direkt: 031-313 42 80

Hans Sköld

Tapetsör

hans.skold@rekomo.se

Mobil: 076-309 17 68

Christian Sundberg

Webb

christian.sundberg@rekomo.se

Direkt: 031-313 42 77

Robin Björklund

Lageransvarig

robin.bjorklund@rekomo.se

Direkt: 031-313 42 75

Juan Carlos Loayza

Lager

carlos.loayza@rekomo.se

Mobil: 070-587 49 10

Nils Grenholm

Lager

nils.grenholm@rekomo.se

Mobil: 070-587 10 52

Viktor Carlsson

Lager

viktor.carlsson@rekomo.se

Mobil: 070-587 49 11

Mohammed Nasrollha

Montör

mohammed.nasrollha@rekomo.se

Mobil: 070-587 48 10

Max Ringström

Montör

max.ringstrom@rekomo.se

Mobil: 076-322 75 16

Lucas Eriksson

Montör

lucas.eriksson@rekomo.se

Mobil: 076-306 35 93

Martin Schölin

Montör

martin.scholin@rekomo.se

Mobil: 073-539 11 80

Emil Synneby

Inköp

emil.synneby@rekomo.se
Freddy Collao

Föräldraledig

freddy.collao@rekomo.se

Stockholm

Butik - Kontor - Lager

Adress

Lyftkransvägen 7B 142 50 Skogås 08-518 170 20 Karta

Öppettider

08-17

Postadress

Rekomo Stockholm AB Box 24148 400 22 Göteborg

Ellinor Kvist Ejstes

Innesäljare

ellinor.kvist@rekomo.se

Direkt: 08-518 170 29

Hampus Theorin

Innesäljare

hampus.theorin@rekomo.se

Direkt: 08-518 170 28

Linnea Bodin

Account Manager

linnea.bodin@rekomo.se

Direkt: 08-518 170 27

Adam Abraha

Account Manager

adam.abraha@rekomo.se

Direkt: 08-515 103 70

Mathilda Lindblom

Account Manager

mathilda.lindblom@rekomo.se

Direkt: 08-515 103 71

Lisa Johansson

Försäljningsansvarig

lisa.johansson@rekomo.se

Direkt: 08-518 170 23

Sebastian God

VD

sebastian.god@rekomo.se

Direkt: 08-518 170 22

Therese Kockum

Marknadsansvarig

therese.kockum@rekomo.se
Johan Villa

Webb

johan.villa@rekomo.se

Mobil: 076-006 71 18

Felix Andersson

Lageransvarig

felix.andersson@rekomo.se

Direkt: 08-518 170 24

Tim Sundberg

Lager

tim.sundberg@rekomo.se

Mobil: 072-331 42 29

Joakim Hall

Montör

joakim.hall@rekomo.se

Mobil: 076-032 69 12

Max Steen Holm

Montör

max.holm@rekomo.se

Mobil: 076-853 81 67

Robin Gäverström

Montör

robin.gaverstrom@rekomo.se

Mobil: 073-509 29 47

Niklas Kylberg

niklas.kylberg@rekomo.se

Malmö

Butik - Kontor - Lager

Adress

Västkustvägen 21 211 24 Malmö 040-93 94 95 Karta

Öppettider

08-17

Postadress

Rekomo Malmö AB Box 24148 400 22 Göteborg

Rebecka Thörn

Innesäljare

rebecka.thorn@rekomo.se

Direkt: 040-615 11 81

Markus Bergqvist

Account Manager

markus.bergqvist@rekomo.se

Direkt: 040-615 11 83

Marcus Örvén

Account Manager

marcus.orven@rekomo.se

Direkt: 040-615 11 80

Magnus Grentzelius

Key Account Manager

magnus.grentzelius@rekomo.se

Direkt: 040-615 11 86

Marcus Sköld

VD

marcus.skold@rekomo.se

Direkt: 040-615 11 82

Fredrik Nooijens

Lageransvarig

fredrik.nooijens@rekomo.se

Direkt: 040-615 11 85

Ivan Mateos

Montör

ivan.mateos@rekomo.se

Mobil: 073-508 85 91

Isaac Acosta

Montör

isaac.acosta@rekomo.se

Mobil: 072-221 75 70